שרתי אחסון מתקדמים

כחלק משרותי אירוח אתרים של חברת HostSpot, אנו מספקים שרותי אחסון מקצועיים על גבי שרתים מתקדמים ויציבים, שרתי מותג מבית חברת HP, אחסון על גבי שרת מאפשר ראשית כל תנאי לאתר האינטרנט להיות באוויר ולהיות נגיש לגולשים, שרותי אחסון על שרתים הינם דרך אחת בה מסופקים שרותי אחסון של חברת HostSpot.

 

תפקידו של השרת באחסון אתרים

שרת הינו מחשב כמו כל מחשב רק בעל תכונות והגדרות גבוהות פי כמה וכמה ממחשב רגיל, הוא מוחזק בחוות שרתים אצל ספקית האינטרנט על מנת ויוכל להתחבר לשאר המחשבים ולתפקד כראוי, לשרת יש משאבים אשר חיוניים לאתר האינטרנט על מנת לתפקד טוב יותר, ולשפר את ביצועי האתר.
קיימים מספר סוגי שרתים, שרתים אשר פועלים על מערכת הפעלה מסוג Windows ושרתים אשר פועלים על מערכת הפעלה מסוג Linux.
 • שרתי Windows -  שרתים הפועלים על מערכת הפעלה Windows הינם שרתים יקרים מכיוון ויש צורך ברכישת רשיונות של Windows, שפת הקוד המשומשת בשרתים אלו היינה .NET
 • שרתי Linux – שרתים אשר פועלים על מערכת הפעלה Linux הינם שרתים זולים, טובים יותר, הכל מבוצע בקוד פתוח וכך גם הרכיבים, תומך בשפת ה PHP.
 
אחסון על גבי שרת מאפשר בין היתר, גיבוי לכלל הקבצים והתכנים באתר, כך במקרה של נפילת השרת ניתן לשחזר את כל הנתונים והתכנים אשר היו באתר, שרת איכותי חזק ויציב מאפשר ביצועים טובים יותר, תפקוד אופטימלי וזאת ניתן לראות בעת גלישה באתר כי קצב הטעינה אכן מהיר והצגת דפי האינטרנט היינה מיידית.
 

סוגי שרתים שונים

 • שרת ייעודי – שרת ייעודי הינו שרת אשר מאפשר עבורנו רכישה ומכירה של שטחי אחסון, כמות הנתונים והמשאבים שלו היא עצומה ולכן תקציבו יקר בהתאם, שרת ייעודי בדרך כלל מושכר לחברות גדולות אשר יכולות להרשות לעצמן אחסון על שרת זה מבחינה תקציבית וגודל האתר לפי כמות המשאבים הנדרשת לתפקוד אופטימלי, שרת ייעודי מושכר לרב לאתר אחד ובכך מאפשר תזרים משאבי חומרה מלא אל האתר ללא כל צורך בחלוקת המשאבים כפי שמתבצע בשרותי אחסון שיתופיים.
 • שרת וירטואלי – שרת וירטואלי או שרת VPS הינו שרת אשר דומה בתכונותיו אל שרת ייעודי אך לוקה בכמות משאבי חומרה מינימאלית, שרת זה מתאים לבעלי עסקים וחברות קטנות אשר אינם דורשים כמות עצומה של משאבי חומרה, המחיר שלו נמוך ועומד בתקציב, אמנם אם בכל זאת יש צורך בכמות משאבים ושיפור הביצועים, ניתן לשדרג את השרת לפי צורכי החברה, כמו כן ניתן לבצע ארכיטקטורת שרתים בה שרת ה VPS מחובר אל מספר שרתים פיזיים, כך אם אחד השרתים נופל השרת הוירטואלי מנטר באופן אוטומטי אל עבר השרת הבא וכך מונע פגיעה בחוית הגלישה באתר.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.