קידום חנות מקוונת להצלחה עסקית

בניית אתר אינטרנט מסחרי אשר כולל בתוכו חנות וירטואלית יכול לקדם את העסק שלכם בענף השיווק באופן ניכר בהחלט, חנות וירטואלית תאפשר חשיפה רבה יותר ויחסי המרה מגולש לצרכן באחוזים גבוהים יותר על ידי שיווק מוצרים, פרסום מבצעים ושימור לקוחות נכון, עמידה ביעדים ובמטרות החנות האלקטרונית דורשים תהליך של קידום אתרים מקצועי, קידום החנות הוירטואלית מאפשר שיווק ברמה גבוהה יותר ויחס המרה גבוה יותר.

 

חנות וירטואלית, כל המידע הרליוונתי

חנות וירטואלית הינה כמו שהיא נשמעת, חנות היושבת על אתר אינטרנט, היא יכולה להכיל בדיוק את אותם המוצרים ו/או השרות אשר יכולים להיות בחנות רגילה, החנות כוללת עגלת קניות משודרגת אשר מווספת אליה מוצרים, כמו כן ניתן להראות סטטיסטיקות קניות לאורך זמן הן ללקוח והן לבעל האתר, שימור לקוחות באמצעות עדכונים אשר נשלחים ישירות לדואר האלקטרוני.
חנות אלקטרונית הינו אתר אינטרנט לכל דבר, החנות דורשת עיצוב מתאים, קידוד, הטמעת תוכן, מערכת ניהול תוכן וממשק משתמש נוח וידידותי.
 

קידום חנות אלקטרונית

כעת כאשר הרשתות החברתיות מאפשרות במה פתוחה לבעלי עסקים לשווק את עצמם, ניתן לראות הרבה חנויות אלקטרוניות אשר מכילות ליד מוצריהן או סוגי שרות שונים את כפתור ה"לייק" של הרשת החברתית – פייסבוק, אמנם כפתור זה עד לתקופה האחרונה היה להראות חיבה לתוכן כלשהו בין מכרים וחברים ברשת, כיום לכפתור הזה כוח השפעה רב והוא מסמל קול דירוג למנועי החיפוש כפרמטר נוסף בקידום אתרים מסחריים.
כלומר הוספת כפתור לייק למוצרים המשווקים באתר מאפשר ללקוחות והגולשים אשר מתעניינים לקבוע את איכות המוצר ולפי כך לתרום בדירוג.
כמובן אם ברשותנו חנות וירטואלית ואנו מציגים מוצרים רבים, פירוט המוצר והוספת תמונה יכולים להוות את הגבול בין לחיצה על הכפתור לבין מעבר הלאה.
 

אפקטיביות

מוצר אשר מכיל תיאור מפורט על דרכי השימוש בו, מטרותיו ומידע כולל, יחד עם תמונה באיכות גבוהה אשר מתארת ויזואלית את המוצר וכך הלקוח יכול לקבל על עצמו חוות דעת נוספת לגבי אותו מוצר ואף להגדיל את הסיכויים לרכישה.
 • רלוונטיות – ניתן לקשר למוצר מסויים, מספר מוצרים אחרים אשר אולי הלקוח לא נתקל בהם אך יכול להיות מעוניין בקנייתם בשל מכנה משותף מסויים בין המוצרים וכך להגדיל את הסיכוי לרכישה של יותר ממוצר אחד.
 

שיתוף ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות טומנות פוטנציאל רב בתוכן בשל כמות החשיפה וקהל היעד הרחב אשר נמצא בהן, הוספת כפתור שיתוף בכדי להפיץ למעגלים נוספים את המוצרים או השרות של החנות מאפשר קידום לחנות הוירטואלית בהתאם.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.