קידום אתרים: איך להכין תוכנית

איך להכין תוכנית עבודה נכונה תמיד היה נושא קשה לביצוע – אך בהמשך למאמר של איך לקנות קישורים משתלמים(אותו תאלצו לחפש בין דפי האתר כי אין קישור ישיר מטעמי קידום אתרים אורגני), יש להתחשב בתקציב ובמטרות לטווח הקצר והארוך.
 
ובכן, מתוך הבנה כי אני לא הולך לסיים את הפרויקט הזה הלילה(או שכן) עם 7000 מילים שנשארו לכתוב ועוד 24 מאמרים אני ללא ספק עומד בפני תוכנית עבודה רצינית.
 
בשנת 2021 ייעדתי לעצמי להגיע ל -5 הראשונים בתוצאות החיפוש של בניית אתרים, על מנת להשיג את המשימה הייתי צריך לבנות תוכנית עבודה. אבל על מנת לא להקשות על הכיס יותר מידי הייתי צריך גם למצוא את הקישורים המשתלמים ביותר ולבצע מספר פעולות עליהם ארחיב רבות במאמרים הבאים.
 

מה עשיתי?

קודם כל העלתי 25 אתרי לווין. מה? אבל איך? ובכן, בשנת 2017 עבדו עבורינו 2 מקדמי אתרים במשרה מלאה אשר כתבו מעל 600 מאמרים בעבור 25 אתרי לווין. האתרים האלו ירדו בשנת 2018 מתוך פענוח של גוגל של רשת האתרים והענשה בוטה של האתר הראשי.
 

מה עשיתי בעצם?

מה שעשיתי הוא שקניתי 25 דומיינים ישראלים(חדשים), שיפצתי חלק ניכר מאתר הלווין(החלפתי עיצוב ושיפצתי את קוד המקור) והעלתי אותם על הדומיינים החדשים. לאחר מספר חודשים(חודש וחצי בערך) האתר קפץ לעמוד השני בתוצאות החיפוש ואף "איים" להיכנס לעמוד הראשון.
 
אחרי מספר שבועות בוצע תיקון של גוגל מתוך פענוח של הרשת והאתר חזר לאמצע העמוד השני בתוצאות החיפוש של בניית אתרים.
 
כמו כן, כפי שכתבתי מוקדם יותר, התחלתי בקמפיין רוחבי של כתבות SEO עם קמצוץ נגיעות של PR (יותר נכון מלא PR על כל הכתבה), בעלויות של עשרת אלפים שקלים לחמש כתבות באתרים שונים(יותר נכון סביבות ה 7 אבל הוספתי גם צילומים מקצועיים לעניין ועריכת הסרטון שלנו). 
 

השקעה לא מבוטלת

על מנת להיכנס לכתבה הבאה של כמה השקענו מבחינת סכומי כסף ומבחינת זמן עבודה חפשו את הקישור במאמר, זה טוב לנו לקידום ואם אתה במקרה קורא את זה, למה שלא תעשה מצווה ותעזור לנו בעניין :).

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.