פתרונות IT

לא מדובר בעוד משהו חולף עם הזמן, תחום ה-IT לאט לאט משתלט על עולם העסקים הממוחשבים, כיום רוב העסקים והחברות אשר פועלים עם מערכות ממוחשבות עוברים אל טכנולוגיית מחשוב ענן אשר מהווה תפיסה טכנולוגית מרכזית בתחום ה- Information Technology.
באמצעות פתרונות IT העסק עומד בחוד חנית הטכנולוגיה על פני עסקים אחרים בתחומו וגם נהנה ממגוון יתרונות כלכליים, כאשר הדבר אופטימלי מאחר ורוב העסקים כיום מחפשים שילוב של שני עקרונות עיקריים אלו.
 

מהם פתרונות IT ?

באמצעות פתרונות IT ניתן לשפר את העסק מבחינת יעילות מערכות המחשוב והמידע, להבטיח תפקוד אופטימלי של עובדי הארגון בפרט והארגון עצמו בכלל.
זאת מאחר וכחלק מפתרונות IT מסופקים שירותי מחשוב אופטימליים עבור העסק, שירותים אשר מסופקים עבור העסק באופן וירטואלי וחיצוני לחלוטין ללא כל תלות העסק בציוד מחשבים ותשתיות מחשוב יקרות או הצורך בהעסקת אנשי מקצוע בתחום ה- IT על מנת לתחזק ולתפעל את כלל המערכות בארגון.
 
הייחודיות של אותם פתרונות IT היא הדרך בה הם מסופקים עבור הארגון, באמצעות שירות וירטואלי וחיצוני בענן (רשת אינטרנט) כאשר בעצם המשתמש מתחבר לענן ויכול לצרוך את השירותים הרלוונטיים ביותר עבורו וכך גם לשלם בדיוק עבור מה שהוא משתמש ולא מעבר לכך.
כמו כן, שירותים אלו מסופקים לשרת מרכזי משם ניתן להעביר אותם לכל תחנות הקצה המחוברות ברשת תקשורת ארגונית.
באמצעות פתרונות אלו ניתן לספק מענה מקצועי עבור מטרותיו ויעדיו של המשתמש כבית עסק בעל מערך מחשוב ארגוני בעלות חודשית מינימלית עם גמישות מלאה בשירותים ובמשאבים.
 

בין שירותי המחשוב העיקריים

כחלק מפתרונות IT מסופקים שירותי מחשוב מתקדמים בטכנולוגיית מחשוב ענן על מנת לאפשר עבודה אופטימלית מול מערכות מידע ממוחשבות בארגון והבטחת תפקוד אופטימלי של החברה.
 1. גיבוי מרחוק – שירות זה מאפשר גיבוי באופן אוטומטי של מידע ונתונים מתבקשים תוך כדי הצפנתם והעברתם לשרתים וירטואליים מרוחקים אשר נמצאים בחוות שרתים מאובטחת ורחוקה. שירות זה מהווה יתרון בשל חוסר הצורך ברכישת שרתים ותשתיות מחשוב נלוות, תורם לתפקוד אופטימלי של עובדי הארגון והארגון כולו.
 2. ניטור שרתים – באמצעות שירות זה כחלק מפתרונות IT מתקדמים ניתן לסרוק את סטטוס השרת ובכך לבדוק האם קיימות תקלות או בעיות בשרת ולדווח בזמן אמת למשתמש טרם הבעיה השפיעה על משתמש הקצה.
 3. אנטי ספאם – שירות זה מאפשר סביבת עבודה יעילה בעת שימוש בתיבות הדואר אלקטרוני שלכם על ידי סריקת דואר נכנס והקבצים המצורפים על מנת למנוע כניסה של דואר ספאם אשר יכול להכיל וירוסים או כל נזק אחר.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.