פתרונות גיבוי אופטימליים לעסקים

איבוד מידע ונתונים בקרב עסקים וחברות אשר נוטים להחזיק את כלל המידע והנתונים שלהם ושל לקוחותיהם על גבי מערכות מידע ממוחשבות במערך המחשוב הארגוני, עלול לגרור אחריו שורה של נזקים עבור העסק ועבור הלקוח.
ראשית אתם תצטיירו כעסק לא מקצועי בעת איבוד מידע ונתונים שלא ניתן לשחזר, שנית זהו נזק כלכלי שברבות המקרים בלתי הפיך כמו כן, הלקוח עצמו שהמידע שלו נאבד יציג אי שביעות רצון ועדיף להימנע מכך.
באמצעות שירותי מחשוב ענן של חברת HostSpot ניתן לספק מגוון פתרונות גיבוי מתקדמים ואופטימליים עבור העסק על מנת למנוע מקרים אלו מלקרות.
 

פתרונות גיבוי כשירות מחשוב אופטימלי

טכנולוגיית מחשוב ענן מאפשרת סיפוק מגוון שירותי מחשוב מתקדמים עבור עסקים קטנים ובינוניים, חברות וארגונים בעלי מערך מחשוב ומערכות מידע ובכך לייעל באופן משמעותי את תפקוד הארגון ותפקוד עובדי הארגון ללא כל צורך ברכישת תשתיות מחשוב וציוד מחשבים יקר ערך או במקרה הצורך העסקת אנשי מקצוע בתחום ה- IT על מנת לנהל ולתחזק את מערכות המידע וציוד המחשוב.
אחד מאותם שירותי מחשוב הנו פתרונות גיבוי, באמצעות שירות זה ניתן להבטיח לגבות את כל המידע והנתונים הרלוונטיים תוך כדי הצפנה מלאה והעברתם בקו תקשורת (רשת אינטרנט) מאובטח אל עבר שרתים וירטואליים מרוחקים אשר נמצאים בחוות שרתים מרוחקת של ספק השירות.
 

יתרונות גיבוי בענן על פני גיבוי פיזי

אם עד כה היינו נוהגים לגבות נתונים באמצעות התקנים פיזיים לדוגמת דיסקים, כוננים קשיחים התקני USB, הרי אלו שיטות גיבוי ישנות ולא אפקטיביות, התקנים אלה יכולים להינזק, ללכת לאיבוד, דיסקים יכולים להישרט ולא להיות קריאים בכונן וכל המידע הלך לאיבוד.
פתרונות גיבוי כחלק ממחשוב ענן מאפשרים שירותי גיבוי וירטואליים וחיצוניים אשר מתרחשים בשרתים וירטואליים מרוחקים ומאובטחים, כמו כן השירות נעשה באופן אוטומטי תוך תמיכה על ידי מיטב המומחים בתחום ועל כן אין צורך שעובדי הארגון יגבו באופן ידני את הנתונים כפי שמתבצע לרוב על ידי גיבוי פיזי – ייעול תפקוד עובדי הארגון.
 • אבטחה – מבחינת אבטחה פתרונות גיבוי בענן מהווים הגורם המנצח פה, על ידי הצפנה מלאה של הנתונים והעברתם בקו תקשורת מאובטח לשרתים וירטואליים מרוחקים, השרתים עצמם נמצאים בחוות שרתים מאובטחת מחוץ לחברה ואצל הספקית. גיבוי פיזי אינו מציג אבטחה גבוהה שכן ההתקנים שעליהם מתבצעים הגיבוי יכולים להיגנב או ללכת לאיבוד, חדרי שרתים יכולים להינזק על ידי גורם אנושי או כל גורם אחר כמו שרפה בשל מחסור בתשתיות מתאימות לעסק על מנת לאפשר את האבטחה המקסימלית.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.