עיצוב אתרים

מהו עיצוב אתר אינטרנט?

עיצוב אתר אינטרנט היינו תהליך של תכנון כאשר העיצוב מוגדר באמצעות שפת תגיות המפוענחת על ידי הדפדפן. 
אתר האינטרנט מורכב מדפים המקושרים ביניהם לרוב במסגרת עיצוב אתר האינטרנט כל דף כולל עיצוב משל עצמו בהתאם לעקרונות העיצוב אשר הוגדרו בתכנון.
 
עיצוב אתרים אינו חייב להתבטא במראה האתר, לעיצוב פרמטרים נוספים, בהם:
 • תוכן - תוכן האתר חייב להיות רלוונטי ומכוון לקהל היעד.
 • ממשק – הממשק צריך להיות פשוט והנגישות והניווט באתר נוח וידידותי לגולש.
 • מראה – מראה האתר צריך להיות אחיד ועקבי אך מושך את עינו של הגולש. 

 

יצירתיות מצד אחד ושימושיות פשוטה למשתמש.

עיצוב אתרים מופרד  בחלוקת העבודה לשני תחומים ראשיים, Back End ו Front End.
הצד הוויזואלי של האתר, גרפיקה, מדיה, ממשק, מבנה העמוד נכללות תחת Front-End בעוד והבנייה הדינמית של האתרים תכנונם ועיבוד הקלט נכלל תחת Back End.
 
מעצבים ותכנתי אתרים לרוב עובדים יחד על אתר מסוים, סידור עבודה זה יכול לעזור בפתירת בעיות אשר המעצב נקלע לתוכן כמו למשל אי הצגת העיצוב במיטבו על גבי 
דפדפנים אחרים או בעת גלישה בטלפונים סלולריים.
 
מראה וויזואלי איכותי של האתר משיג את יעדו בפנייה אל קהל יעד, לכן על המעצב לדעת את הטרנדים של קהל היעד אליו מעוניין האתר לפנות ולעצב בהתאם לזאת.
על מעצבי אתרים לדעת מהו סוג האתר אותו הם מעצבים, כלומר אתר עסקי לא יעוצב באותה דרך כמו אתר סוציאלי למשל.
 

כלים וטכנולוגיות

למעצבי אתרים כלים רבים לשימוש בהתאם לשלב תהליך העבודה בו הם נמצאים, בין אם העבודה מתבצעת על ידי עיצוב אתרים בפוטושופ או על ידי שפות תכנות כגון CSS, JAVA, HTML
כאשר לפעמים גם קיים צורך בספריות כגון JQUERY העוזרת לייעל עבודה תחת JAVASCRIPT ותורמת ביצירת אנימציות, אפקטים ויישומונים מתקדמים.

 

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.