מערך שירותי מחשוב כחלק מהעבודות המחשוב

 

קצת  על מערך המחשוב ושירותיו

 
שירותי מחשוב מתקדמים בעולם הוא מסוג השירותים החדשנים והמפותחים שיש כיום, שירותים אלו הם במערך כלל עולמי כך שהגבלת המיקום והזמן אינו רלוונטי עוד, היות וכלל שירותי מחשוב אלו מופעלים במחשבים רבי עצמה שמועברים דרך רשת האינטרנט העולמית כך שהפלטפורמה הטכנולוגית מאוד חשובה לכל מערך המחשוב, בין אם זה נושא הוחמרה עצמה שצריכה להיות חזקה דייה בשביל לשרת כמות גדולה של משתמשים במקביל וכן גם היכולת בהרצת תכנות כבדות ומסובכות ובין אז זה בתקשורת עצמה שדרכה עוברים הנתונים שגם כן תלויה ברמת הטכנולוגיה אם זה הוא רשת אלחוטית או רשת נתונים שמועברת בסיבים אופטיים ארוכי טווח כך שיכולת העברת הנתונים הוא מהיר ביותר .
 

הקלה בעבודות המחשוב השוטפות

 
מבין השירותים השונים של מערך המחשוב קיים סוג שירות אחד ייחודי שמשנה ובעל השלכות על פני כל העולם כולו, סוג שירות זה נקרא ענן מחשוב אותו ענן מחשוב הוא למעשה חווה של מחשבים חזקים ובעלי יכולת מרובת משתמשים שהם עושים את כל עבודת המחשוב הרבות דרך רשת האינטרנט, קיימים מספר רב של שירותים אותם הם מספקים בשביל לתת מענה ופתרונות מחשוב לחברות ו/ארגונים . 
 

להלן כמה מבין אותם השירותים: 

 • שימוש בתכנות מרחוק – ענן מחשוב נותן שירות מחשוב עם פתרון ייחודי לחברות ועסקים קטנים אשר לא מעוניינים להשקיע כסף רב על קניית מחשבים ותכנות יקרות וכן גם תחזוקם השותף בשביל לבצע עבודת מחשוב, כך שעל ידי שימוש בשירות מחשוב זה ניתן לקבל את אותה תוצאה של עבודת המחשוב בעלויות נמוכות יותר, יתר על כך שימוש בשירות מחשוב זה נותן מענה אולטימטיבי לעבודת צוות משותפת בין חברות שעובדות על אותו פרויקט בכך שכולם עובדים מאותו מערך מחשבים ומסונכרנים בהתאם .   
 • אחסון ועדכונים – שירות זה הוא מהמקובלים ביותר בין שירותי המחשוב כך שהוא היכולת לספק שירות אחסון נתונים בין אם זה אתרי אינטרנט קטנים או גדולים  או מערכות אחרות למשתמשים רבים כמו כן יש כמה יתרונות ייחודים על פני אחסון בשרת יעודי בכך שהאחסון עצמו גמיש מאוד ובעל יכולת אחסנה בלתי מוגבלת ובזמן מידי, כמו כן יש למקבל השירות יש ראש שקת בכל הנוגע לעדכונים וגיבויים שוטפים על בסיס יום יומי .
 • אבטחת מידע לעסקים – בשימושו של שירות זה והעבודה דרך ענן המחשוב היא דרך אופטימלית לשמור על אבטחת המידע העסקי כך שאבטחת המידע הוא ערך עליון במערך המחשבים של ענן המחשוב, שכן במערך מחשוב זה מעסיקים צוות מנוסה ומיומן האחראי רק על הנושא של אבטחת המידע בין אם זה בצוות שמירה סטטית או רכובה על המקום עצמו מפני כניסה של גורמים לא רצויים או מצוות של אנשי הייטק המומחים בטיפול של פריצות מחשבים ברשת האינטרנט . 
 • אנרגיה ירוקה – כל אותם העסקים אשר מנחה אותם העיקרון בשימוש אנרגיה ירוקה שירות מחשוב זה של ענן מחשוב הוא פתרון אידאלי מבחינתם, היות והעובדה ששימוש בענן מחשוב לצורך עבודת המחשוב מייתרת את כלל מערך המחשוב הרב לעבודה ובכך ישנו חיסכון בחשמל ואנרגיה מיותרת .

 

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.