מהו עיצוב אתרים מקצועי

עיצוב אתרים הינו תחום אשר דורש יצירתיות, ניסיון, ייחודיות, דמיון וגיוון, זהו תחום המתבצע תחת ידיו האמונות של מעצב אתרים מקצועי ומנוסה, באמצעות עיצוב אתר נכון אנו יכולים לבנות אתר אינטרנט ייחודי ואטרקטיבי, אתר אשר נבנה מצד אחד באסתטיות רבה אך יחד עם זאת שם דגש על הפן האטרקטיבי.

 

דרישות העיצוב בבניית אתרים

על עיצוב האתר להיות מותאם לסוג האתר כמו למשל אתר תדמיתי אשר משקף את פעילות העסק יציג מצגת נעה ובה מוצרי העסק, עיצוב אתר אינטרנט הינו בדיוק כמו עיצוב עסק מקומי, אנו בוחרים צבעים, רהיטים ותאורה, מזיזים דברים עד שיש לנו עיצוב אשר עונה על דרישותנו, כך פועל גם עיצוב אתר אינטרנט.
 

מעצב גראפי 

על המעצב הגראפי להיות בעל דמיון ויצירתיות רבה בעת בניית עיצוב לאתר האינטרנט, מעצב מנוסה יעשה שילוב ושימוש בטכנולוגיות עיצוב המתקדמות ביותר על מנת לבנות עיצובים מודרניים וייחודיים.
כמו-כן, על מעצב גראפי מנוסה לבנות עיצובים מגוונים עם קונספט משתנה על מנת ליצור בסופו של דבר תיק עבודות מקצועי, מגוון וייחודי ללא קונספט אחיד בכך לשקף גם את מקצועיותו של המעצב וגם את מקצועיות החברה.
 

טכנולוגיות וכלים פרקטיים

עיקר העבודה של המעצב אכן נעשית דרך הטכנולוגיות המתקדמות והעדכניות ביותר המשומשות היום בתחום העיצוב הגראפי, טכנולוגיות אלו מציעות למשתמש מגוון כלים פרקטיים משודרגים לשימוש ועיצוב עד הפרט הכי קטן, בין הטכנולוגיות העיקריות;
 • עיצוב אתרים בפוטושופ – תוכנת הפוטושופ מבית אדובי מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש ועם יותר מ 25 שנים מאז ההשקה בגרסתה הראשונה, פוטושופ נחשבת עד היום לתוכנה מספר אחת לעיצוב גראפי והיא פופולארית בתחום, בעלת קהילת תמיכה רחבה מאד ברשת, תוכנת הפוטושופ מאפשרת שימוש בכלים הדורשים התעמקות בפרטים קטנים, הצללות, מברשות, חיתוכים, עם גרסתה האחרונה תוכנת הפוטושופ מסוגלת לבצע עריכת תלת מימד ועריכת וידאו מתקדמת יחד עם שדרוג הכלים הקיימים כבר בתוכנה.
 • עיצוב אתרים בפלאש – פלטפורמת הפלאש הינה אחת הטכנולוגיות המובילות בתחום העיצוב הגראפי ועיקר תפקידה הוא ביצירת פרסומות, אנימציות, אפקטים ויזואליים ובניית אתר אטרקטיבי, תוכנת הפלאש משומשת ברוב המחשבים כיום ואתר אשר מכיל תוכן פלאש יכול להיות נגיש רק באמצעות התקנת הפלאש על מנת לצפות בתוכן הפלאש, אמנם פלאש חוותה כמה ביקורות שליליות בשל העמסת אתר בתוכן פלאש ופרסומות קופצות הרבה גולשים נוטים לצאת מהאתר , כמו כן פלאש רבות גורמת לאיטיות האתר ולתוכן הנטען, מנועי החיפוש עדיין לא ברי יכולת לקרוא תוכן אשר הוטמע בפלאש ולכן חשוב לא להטמיע תוכן אשר חשוב לקידום האתר על מנת ויוכל להסרק.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.