מהו אחסון אתרים מקצועי

בניית אתר אינטרנט אינה מסתיימת כאן, על מנת ותוכן האתר וכל הקבצים אשר עליו יוכלו להראות לעין הגולש יש צורך לאחסן את האתר על גבי שרת אחסון יציב ומתקדם, זאת ניתן להשיג באמצעות פנייה לחברת אירוח ואחסון אתרים מקצועית אשר ניתן למצוא לאחר סקר שוק או באמצעות מנוע החיפוש אשר יציג בפניכם כמות רבה של תוצאות בנושא.

חברת אחסון אתרים מקצועית מאפשרת לאתר האינטרנט אשר ברשתוכם לבצע ביצועים מקסימליים באמצעות שרות חבילות אחסון משודרגות אשר מספקות נתונים המותאמים לצורכי אתר האינטרנט בהתאם לסוג האתר, יחד עם משאבי חומרה המסופקים מהשרתים המתקדמים בחסות החברה וכך מספקים תפקוד וביצועים מקסימליים.
 

כיצד מתבטא שרות אחסון אתרים מקצועי ?

 • חבילות אחסון עשירות תוכן המותאמות לכל אתר אינטרנט בהתאם לסוג האתר.
 • שרתים מתקדמים המאפשרים ניצול משאבים אופטימלי.
 • ביצועים מקסימליים , טעינת אתר מהירה, גיבוי כל הקבצים ותכני האתר למקרה של קריסת אתר האינטרנט.
 • מסד נתונים.
 • מערכות וירטואליזציה מהמתקדמות ביותר בשוק כיום, מערכות אלו מאפשרות דימוי תשתיות אמיתיות באמצעות הקצאת משאבים מתשתית חומרה כלומר יצירת איחוד שרתים אשר מאפשר צריכה ניכרת בהוצאות החשמל הכוללות תחזוקה, קירור ועוד.

 

אחסון אתרים מקצועי

 

סוגי שרתים כחלק משרות אחסון מקצועי

כפי שצוין מקודם , שרתים הינם פרמטר קריטי לשפיטת מקצועיות חברת אירוח ואיחסון אתרים, שרתים מקצועיים בעלי משאבים רבים ומשודרגים מאפשרים תפקוד אופטימלי יותר.
 • שרת ייעודי -  שרת ייעודי הינו שרת אשר מיועד לשימוש בקרב חברות גדולות ומקצועיות, שרת זה מאפשר אחסון של אתר אינטרנט אחד על גביו וכך בעצם אתר האינטנרט מנצל את כל משאבי השרת לעצמו בלי צורך להתחלק עם אתרים אחרים בדומה לשרות אחסון שיתופי, קיימים מספר סוגי שרות בקרב אחסון ייעודי, שרות אחסון ייעודי מנוהל מאפשר ניהול ותחזוקה שוטפת של האתר וכל התכנים על ידי חברת האחסון עצמה, אחסון ייעודי לא מנוהל מקיים בדיוק את התנאים ההפוכים ומאפשר לבעל האתר והחברה שלו לנהל את אתר האינטנרט בעצמם ולא ניהול של חברת אחסון אתרים, שרות זה מתאים בעיקר לחברות גדולות אשר יכולות להקצות זמן וכח אדם מתאים למימוש משימה זו.
 • שרת VPS – שרת VPS או במילים אחרות שרת וירטואלי מתאים יותר לחברות קטנות עם תקציב נמוך אשר לא מאפשר להם לנצל משאבים רבים כמו בשרת ייעודי אך עדיין עם אותם יכולות, אולם ככל שהחברה מתפתחת ניתן לשדרג את השרתים הוירטואלים בהתאם לצורכי החברה, כמו כן ניתן ליצור ארכיטקטורת שרתים פיזיים בשילוב שרת וירטואלי ועל ידי חיבור ביניהם ניתן לאפשר ניתור של שרת וירטואלי על גבי השרתים הפיזיים במידה ואחד מהשרתים נופל וכך לא תורגש הנפילה וקריסת האתר לגולש.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.