כיצד בניית אתרים משפיעה על קידום

אתר אינטרנט הנו כלי שיווק אופטימלי עבור עסקים וחברות רבות אך הסתמכות אך ורק על בניית אתר אינטרנט מקצועי בעל עיצוב ייחודי, אטרקטיבי ומודרני לא יאפשר עבורכם לנצל את מלוא הפוטנציאל שלרשת האינטרנט יש להציע עבורכם.
על מנת באמת להשיג הצלחה עסקית באינטרנט יש צורך בבניית מודעות, אחרי הכל כאשר אתר אינטרנט רק נבנה הוא עדיין לא נמצא בתוצאות ולוקח זמן רב מאד עד שאתר אינטרנט מתחיל לבלוט ולעתים בעל האתר לא מבצע פעולות נכונות או התוכן שלו לא מקצועי ולא חדשני מספיק.
 

אופטימיצזיה של אתר בהליך הקידום

קידום אתרים הנו הליך של מקבץ שיטות ופעולות טבעיות אשר נועדו לייעול והשבחה של אתר האינטרנט מבחינת המבנה והתוכן, לתהליך זה קוראים בשפה המקצועית אופטימיזציה והוא נועד לעלות את רמת הרלוונטיות ואיכות האתר בכדי לספק את התוצאה הרלוונטית ביותר עבור שאילתת הגולש.
איכות האתר נקבעת בעת סריקת האתר על ידי עכבישי הסריקה של מנוע החיפוש הבודקים את כלל הפרמטרים שמרכיבים את אלגוריתם הדירוג, כלל הפרמטרים לא ידועים לאף מקדם אתרים מקצועי אך ישנם כמה פרמטרים עיקריים שחובה להתייחס אליהם בעת קידום אתר האינטרנט, אחד מהם הוא קוד האתר.
 

בניית אתרים בשילוב קידום

בעת בניית אתר אינטרנט חשוב מאד לבנות אתר בעל קוד אחיד ותקין, בעל התאמה מלאה לכלל הדפדפנים והמכשירים , כמו כן בניית אתרים תוך עמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים אשר מחוקקים על ידי מכון התקנים הבינלאומי (W3C), הקפדה על תגיות וכותרות לפי חשיבות h1, h2, h3 וכך הלאה, הטמעת מערכת ניהול תוכן חכמה המותאמת לקידום אתרים, תיאור טקסט ופרמטרים נוספים אשר תורמים לאתר האינטרנט מבחינת קידום טבעי כבר בתחילת תהליך הבנייה והפיתוח, דבר אשר משמעותי מאד מבחינת חסכון עלויות לאתרי אינטרנט שנבנו באופן לא מותאם ומעוניינים בקידום.
 

בניית אתרים ב HTML5

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות תרמה להשקת מגוון מכשירים טכנולוגיים לשוק, מכשירים אלו באו ברזולוציות שונות וקוד לא תקין ולא אחיד, הדבר יצר בעיה בקרב התאמתם לדפדפנים השונים ולכן פותח התקן HTML 5 אשר נועד לטפל בבעיה זו, התקן HTML 5 עדיין לא נמצא בגרסתו הסופית אך כבר נמצא בשימוש נרחב על ידי רוב אתרי האינטרנט.
בניית אתרים בהתקן HTML 5 תורמת רבות לקידום אתרים מאחר ומנוע החיפוש Google מייחס חשיבות רבה לאתרי אינטרנט אשר נבנו תחת התקן זה.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.