חנות וירטואלית

מהי חנות וירטואלית ?

בשנים האחרונות עידן המסחר האלקטרוני התפתח באופן ניכר, הודות לאתרים מסחריים  בעלי חנויות וירטואליות.
חנות וירטואלית או חנות אלקטרונית היינה ממשק מסחרי וירטואלי המקנה לגולשים אופציית סחר מוצרים.
חנות וירטואלית מקיימת יחסים מסחריים בין עסק ללקוח, או במונח המקצועי B2C – business to consumer או B2B כאשר עסק קונה מעסק אחר.
החנויות הוירטואליות הגדולות כיום הן EBAY ו AMAZON. טרנסקציות כספיות יכולות להתבצע על ידי חשבון PAYPAL, כרטיסי אשראי, שליחת סמס או תשלום דרך הדואר.
בעולם המסחר והשיווק באינטרנט כל אחד מעוניין בלהכניס כמה שיותר רווחים ובמינימום הוצאות, על ידי בניית חנות וירטואלית דרך חברה לבניית אתרים ניתן למממש מטרה זו.
 
עגלת קניות בחנות וירטואלית
 

HOSTSPOT SHOP 

כחברה מובילה לאחסון אתרים אשר נחשב לתחום מסחרי וכחברה המשווקת את מוצריה הכוללים בין היתר שרתים מהמתקדמים כיום בשוק וחבילות אחסון אטרקטיביות
נחוצה לנו חנות וירטואלית אשר תשמש את קהל לקוחותינו באמצעות ממשק ידידותי למשתמש ויכולת קנייה קלילה וזריזה.
החנות הוירטואלית שלנו פועלת תחת מערכת CMS , מערכת ניהול תוכן , וכוללת בתוכה מודולים רבים המותאמים לחנות הוירטואלית.
באמצעות רישום מהיר למערכת שלנו, כל משתמש יוכל לנהל את פאנל הלקוח המותאם אישית לו, לראות את סל הקניות ולעקוב אחרי קניות אותן ביצע באופן מלא. 
 
החנות הוירטואלית הקיימת ברשותנו מאובטחת על ידי פרוטוקול SSL היוצר הצפנה מלאה של פרטי הלקוח ושומר על בטיחותם והיינה ממוקמת על גבי שרת מאובטח.
 
בין המוצרים , החבילות והשרות אותו אנו מציעים ללקוחות הנכבדים שלנו, קיים גם שרות מוסף באופן חינמי לחלוטין, התחייבויות לשנה על כל אחת מהחבילות הקיימות ברשותנו יקנו לכם דומיין חינם.
מחירי החבילות יכולים להשתנות, אנו נותנים מבצעים והנחות גדולות על מוצרנו בשונה משוק התחרות, כל לקוח ייקבל מאתנו בנוסף למוצר/לשירות חשבונית עסקה בקובץ pdf. בתום הקנייה, ישירות לתיבת הדואר או הפקס.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.