הקמת אתר אינטרנט

Hostspot היינה חברה לאחסון אתרים באינטרנט, עם זאת אנו מחזיקים באתרנו ארכיון מאמרים על עולם פיתוח אתרי אינטרנט והסובב לו. 

על מנת להקים אתר אינטרנט, יש לפעול על פי סדר עבודה מסויים.
 

אפיון אתר אינטרנט

אפיון אתר אינטרנט היינו השלב הראשוני בתהליך הקמת אתר אינטרנט וביסוס יסודותיו של האתר, לפני שאנו מקימים אתר עלינו להחליט את סוג האתר, האם האתר יהיה אתר תדמיתי, קטלוגי , אינפורמטיבי וכו', עלינו להבין לאיזה קהל יעד ברצוננו לפנות ובהתאם לכך נדע אילו מושגים עלינו לשלב, אופי התכנים ורמתם.
לאחר מכן עלינו להחליט על מילות מפתח רלוונטיות ובהתאם לתוכן האתר על מנת ולא לפגוע באמינותו ובכדי שלא ייפסל על ידי מנועי החיפוש, אם לדוגמה האתר שלנו עוסק באחסון אתרים אז נשלב מילות מפתח כגון: אחסון אתרים, שרת ייעודי, שרת VPS, חנות וירטואלית ועוד.
לפני ואנו בוחרים את נוסח מילת המפתח, עדיפות לבדוק בכלי מילות המפתח של גוגל את נפח החיפוש לביטוי על מנת לגרום לחשיפות רבה יותר ברשת וליצור תזרים גולשים רב יותר.
לאחר החלטה על מילות מפתח, עלינו ליצור ניווט באתר, העמודים אותם ברצוננו לקדם הכי הרבה, יכילו את הנושאים המרכזיים והחשובים ביותר ולכן כדאי ויהיה קישור מדף הבית אל העמודים הללו, תפריט ניווט ראשי בדף הבית היינו לרוב ההחלטה של כל אדם המעוניין לנווט בצורה הטובה ביותר אשר תכווין את הגולש לנקודת היעד אותה חיפש במנועי החיפוש.
 
 
הסרטון הבא מסביר עבורנו מהו אתר אינטרנט, מדוע בניית אתר חיונית לעסק ומה נדרש עבור הצלחתו.
 

שלב העיצוב והבנייה של האתר

בתום תהליך אפיון האתר והחלטה על סוג האתר ותוכנו, נעבור לשלב עיצוב האתר והבנייה.
כל חברה בעלת תחום התמחות שונה מהשנייה, יש חברות אשר יציעו תבניות לאתר כמוצר מדף, בדרך כלל אופציות מצומצמות ולא תמיד מה שהלקוח רואה בראש.
ויש חברות אשר מציעות בניית אתר מאפס על ידי צוות תכני העוסק בקידוד,תכנות ועיצוב אתר, כמובן והמחיר בהתאם.
יש אתרים אינפורמטיביים ברשת המסבירים לגולש כיצד ליצור אתר באופן עצמאי.
 

הזנת תכנים

כאשר ויש שלד לאתר והוא בנוי בצורה אשר עונה על דרישותיכם, נתחיל להזין תכנים לאתר, כתיבה והזנת התכנים תתבצע על ידי הלקוח אך הלקוח תמיד יכול לפנות למקדם אתרים לשם אופטימיזציית התכנים על-ידי שכתוב או עריכה לשונית.
 

אירוח ואחסון אתרים

לאחר ובדקנו את האתר ב- QA האתר יכול לעלות לאוויר וכדאי לפנות לחברה העוסקת באחסון אתרים, אחרי חיפוש בגוגל בין כמות החברות בשוק, על מנת ולאחסן את האתר על שרת חזק ויציב אשר יחזיק את האתר באוויר ולא יגרום לקריסתו.
יש חברות אחסון אתרים ברשת אשר מציעים אחסון חינמי על שרתיהם אך ללא כל התחייבות  ואחראיות על האתר , משמע אם השרת קורס, לא יעמוד צוות טכני 24 שעות ביממה ותפעל את התקלה , כמו-כן במידה וחברת האחסון נסגרת אף אחד לא אחראי שתוכן האתר יישמר, לכן מומלץ לפנות לחברת אחסון אתרים אמינה ויציבה אחרי שערכתם סקר שוק ולדעת כי יש מי שדואג לאתר עבורכם.
 

קידום אתרים

כל הנותר על מנת והאתר שלכם יצליח ויביא תזרים גולשים מרבי היינו לקדם את האתר בגוגל, קידום יכול להתבצע על ידי קמפיינים ופרסום או דרך אופטימיזציית האתר (לייעל אותו) על-ידי חברות לקידום אתרים. 

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.