בניית דף נחיתה ומיניסייט לעסק

אחת הדרכים העיקריות והמשמעותיות ביותר לשווק את העסק שלך באינטרנט הוא באמצעות בניית דף נחיתה ( Landing Page ) לעסק, באמצעות אותו דף נחיתה הגולש שהוא הלקוח הפוטנציאלי העיקרי שלכם, רואה מולו אך ורק את מה שהוא חיפש ולא כמויות רבות של מידע שמסבכות אותו ואינן מאפשרות לו למצוא מענה לשאילתת החיפוש בדרך פשוטה וקלה.
דוגמה לכך היא לקוח אשר מחפש שירות מסוג כלשהו ודף הנחיתה מציג מידע מקוצר אודות השירות ודרכים ליצירת קשר.
Mini site לעומתו בעל תפקיד דומה לזה של דף הנחיתה אך אינו מורכב מעמוד אחד אלא ממספר דפי אינטרנט אינטראקטיביים ומעוצבים כאשר כל אחד מהם מציג אספקטים שונים אודות המוצר והוא מתבדל מאתר אינטרנט רגיל במטרתו העיקרית ובסגנון העיצוב והבניה שלו.
 

הכל על בניית מיניסייט ודפי נחיתה לקמפיין שיווקי

באמצעות בניית דפי נחיתה / מיניסייטים לעסק ניתן לקבל פניות רבות מלקוחות פוטנציאליים שמעוניינים בשירותים שלכם בלי להעמיס עליהם במידע רב, אותם הלקוחות מתעניינים בסוג השירות שלכם ובאמצעות דף הנחיתה אשר מכוון להיות כמה שיותר מינימליסטי ולעניין, משאירים פרטים ליצירת קשר בטופס מובנה וכך נוצר קשר מידי עם הלקוח.
כמו כן, באמצעות בניית דפי נחיתה ומיניסייטים לעסק הנכם זוכים לסיכוי רב יותר מהשגת הלקוח וזאת מאחר ודף הנחיתה מכווין את הלקוח ישירות לדף צור קשר שזה מה שהנכם מעוניינים להשיג.
כאשר הלקוח פונה אל אתר האינטרנט לעתים רבות הוא אובד בשל הניווטים הרבים בין התפריטים, המידע הרב וגורמים נוספים שמאטים אותו בניסיון להשגת השירות המבוקש על ידו וזאת בנוסף לסקר השוק הרחב אשר הלקוח עורך מול חברות נוספות שמתעסקות בתחום שלכם ועל כן מעיד על סיכוי נמוך שהלקוח יישאר באתר האינטרנט שלכם.
 

כיצד מגיעים לדף נחיתה?

גולשים רבים יכולים להיחשף לדף נחיתה על ידי פרסום בגוגל או במילים אחרות קידום ממומן (Google Ad-words) כחלק מבניית קמפיין שיווקי מוביל עבור העסק.
באמצעות קידום ממומן ניתן ליצור קמפיין המתאפיין כמודעת פרסום במנוע החיפוש מעל תוצאות החיפוש האורגניות ובצידו השמאלי, כאשר המודעה עלולה לכלול מספר מילים פיקנטיות שימשכו את הגולש למודעה שלכם לפני כל מודעה אחרת, המודעה צריכה להיות מכוונת אל דף הנחיתה או המיניסייט (תלוי מה בחרת ואיזה מוצר יש לכם, מוצר / שירות הדורש מספר דפי אינטרנט על מנת להסביר על כל יתרון או מוצר / שירות פשוט.
 

מה חשוב לדעת בעת בניית דף נחיתה ומיניסייט?

על מנת לנצל את מקסימום הפוטנציאל מדף הנחיתה יש צורך שהוא יהיה מינימליסטי אך עד כמה שניתן ענייני וממוקד עבור הגולש, משיכת תשומת ליבו באמצעות הסבר קצר אודות סוג השירות או המוצר ודף ליצירת קשר מידי.
עיצוב דף הנחיתה חשוב לא פחות ומהווה הגבול הדק בין לקוח שירצה לשים את הפרטים שלו לבין לקוח שיעבור למודעה הבאה, עיצוב ייחודי ואטרקטיבי מהווה את כרטיס הביקור של העסק ומשפיע על אחוז המרה גבוה יותר באתר.
כמו כן, חשוב לגרום ללקוח להשאיר פרטים באתר, כתיבה שיווקית נכונה אודות המוצר ו/או השירות אותו הנכם מעוניינים לשווק, תתרום לכך רבות, השקעה בעיצוב תעיד על מקצועיות ועוד.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.