בניית אתרים בחינם

בעת קבלת החלטה של בעל העסק על הקמת אתר אינטרנט, מבצע בעל העסק חיפוש אחר חברות מקצועיות לבניית אתרים, מנועי החיפוש מציעים כמות נכבדת של חברות העוסקות בתחום, בין היתר ניתן להתקל בחברות אשר מציעות שרותי בניית אתרים בחינם ואף מערכת ניהול תוכן להעלאת קבצים ותכנים ועריכה ולעתים גם שרותי אחסון אתרים בחינם, כמובן שזוהי הצעה מפתה ואף אקט שיווקי חיובי, אך עד כמה זה כדאי?

 

בניית אתרים בחינם, כל המידע הרליוונתי

מי מאתנו לא מעדיף לקבל שרות כלשהו בחינם על פני תשלום של סכום כספי רב? אמנם כאשר תחום בניית אתרים מקצועיים עולה סכומים כספיים גדולים, שרות בחינם לא ניתן סתם כך ובכל זאת אנשים אשר מעוניינים באתר אינטרנט מקצועי לעסק יפנו אל חברה המציעה שרותים בתשלום, במאמר זה אני אסקור את תחום שרותי בניית אתרים בחינם, מה הוא מציע עבור הלקוח ומדוע הוא בחינם.
 

חסרונות בניית אתרים בחינם

כל חברה בסופו של דבר אמורה להתפרנס איכשהו, גם חברות המציעות שרותים בחינם, אחרי הכל אף אחד לא ישקיע מזמנו ללא כל רווח אליו.
 • פרסומות – פרסומות הן הדרך העיקרית של חברות המספקות שרות בחינם להתפרנס, הוספת פרסומות לאתר שלכם עלולה להכיל מידע אודות המתחרים שלכם תחת אותו תחום בו היינכם עוסקים, כמו כן גולשים רבים נוטים לצאת מאתרים כאלה מאחר וזה מראה על חוסר מקצועיות מצד האתר ובין היתר הפרעות ויזואליות בשל שלל הפרסומות אשר קופצות ומהבהבות ומסתירות את עיקר תוכן האתר.
 • שרותי אחסון אתרים – חברות אלו מציעות לכם שרותי אחסון לאתר האינטרנט על גבי שרתים זניחים ולא מקצועיים, שרתים בעלי משאבי חומרה מועטים אשר לא מספקים תפקוד אופטימלי וביצועים מקסימליים לאתר, כמו כן אחסון של אתרים רבים על גבי השרת צובר מעמסים על השרת ובסופו של דבר העומס מתבטא בעת גלישה באתר, זמן טעינה איטי.
 • עיצוב – החברה מספקת תבנית מוכנה בעלת Template מובנה ועיצוב בסיסי אשר לא משדר שום ייחודיות ומקוריות לאתר, ידוע כי עיצוב מקצועי וייחודי הינו כרטיס הזיהוי של העסק.
 • לא ניתנים שום שדרוגים או שינויים למערכת הקיימת בניגוד לחברה מקצועית אשר מחוייבת לשדרג את המערכת לכל הלקוחות בצאת גרסה חדשה, הוספת מודולים על פי בקשת הלקוח ועוד.
 • תמיכה טכנית – מאחר והינכם משלמים לחברה אף לא אגורה אחת, אין מה לצפות לשרות איכותי ומקצועי אם בכלל תקבלו שרות, כמו כן החברה לא מחויבת ואחראית על כלום, החברה יכולה לפשוט רגל ולהוריד את האתר שלכם מהשרת בלי הודעה מוקדמת.
 

יתרונות בניית אתרים בחינם

עם החסרונות הגדולים והכבדים בעניין יש גם מספר יתרונות אשר בעלי אתרים יכולים להסתפק בהם למרות כל החסרונות בנידון.

 • ראשית כל, אין כל השקעה כספית פה, האתר מסופק בחינם עבור הלקוח.
 • מערכת ניהול תוכן בחינם ושרותי אחסון אתרים בחינם גם כן.
 • ניתן לבנות אתר במספר שעות.
 • כל אחד בעל ידע בסיסי במחשבים יכול לבנות אתר בעצמו, קיימות חברות רבות אשר מציעות מגוון תבניות ופלטפורמות עם יישומים לבניית אתרים אטרקטיביים.
 

למי מתאים שרות הקמת אתרים בחינם?

בעלי עסקים אשר מעוניינים בחשיפה וקהל יעד והגדלת הרווחים יפנו אל חברה מקצועית על מנת לבנות אתר אינטרנט מקצועי, מנועי חיפוש מייחסים חשיבות רבה יותר לאתרים אשר נבנו מקצועית מאשר תבניות בנויות, שרות זה מתאים בעיקר לאנשים אשר לא אכפת להם כי האתר יפגע בשל חסרונות התחום, כמו בלוגרים או כל אחד אשר מעוניין בפתיחת אתר לפנאי בכדי להיות חלק מהרשת או כדי לבסס רעיון מסוים.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.