בניית אתרים

בניית אתר בפארק המדע או בניית אתרים בכללי הינו תחום חשוב בעולם האינטרנט, חברות ועסקים רבים לוקחים חלק ועושים שימוש אצל כלל סוגי החברות הקיימות בתחום. תחום בניית האתרים תופס פלח שוק רחב ומהווה את עיקרם של כלל החברות הנותנות את שירותם בתחום.
 

כיצד נבחר חברה לבניית אתרים?

לאחר התלבטויות וספקות רבות הגעתם להחלטה שהנכם מעוניינים בבניית אתר שיוכל למתג ולשווק את חברתכם בצורה הטובה ביותר, אך לפני בחירה בחברה המתמחה בבניית אתר אינטרנט מקצועי, יש לבדוק מס' פרמטרים חשובים:

 • וותק החברה -  כמו בכל תחום, בו הנכם מעוניינים להשתמש בשירותים של בעלי מקצוע מנוסים שונים, גם כאן עליכם לבדוק שאכן קיים וותק וניסיון לחברה הרצויה.
 • מוניטין החברה  –  יש לבדוק עד כמה החברה מוכרת בשוק, האם קיבלתם המלצות עליה, האם ברשותה מענה מקיף לכלל שירותיה המוצעים, ומהו רמת אמינותה.
 • תיק עבודות – בכל אתר של חברת בניית אתרים איכותית קיים עמוד תיק עבודות של החברה בה היא מייצגת את לקוחותיה, עמוד זה מכיל בעיקר דוגמאות שונות ומגוונות לאתרי הלקוחות של החברה. חברת בניית אתרים אשר אין ברשותה תיק עבודות מצביעה על עצמה כחברה חדשה בתחום ומומלץ לחשוב היטב האם  כדאי להשתמש בשירותיה.
 • מידע מורחב על שירותיה השונים של החברה  - חברה לבניית אתרי אינטרנט איכותית תספק מידע מורחב ומקיף על השירותים שברשותה. יש לחפש באתר אחר תוכן אינפורמטיבי, כמו, מאמרים, בלוגים, או כל צורה אפשרית בה ניתן לקבל כמה שיותר מידע לפני ביצוע עסקה כלשהי.
 • שירותים נוספים – ישנם חברות המציעות מגוון שירותים נוספים המשתלבים בתהליך הקמת האתר. עיצוב גרפי, מערכות ניהול תוכן שבעזרתם ניתן לשלוט ולנהל את תכני האתר באופן עצמאי, אחסון אתרים וקידום אתרים. מומלץ לבחור בחברה כזו ולחסוך עלויות נוספות וכאבי ראש מיותרים.
 • שירות לקוחות ותמיכה  – יש לבדוק מהם שעות הפעילות של החברה למקרה שתצטרכו את עזרתה. חברת בניית אתרים מקצועית תעמוד לרשותכם ותספק לכם שירות יעיל ואישי לכל בעיותיכם.

 

 

כיצד עלינו לבחור חברה לבניית אתרים, בחירת חברה הינו דבר מכריע, סרטון זה יוסיף לכם על המידע במאמר בנוגע להחלטה זו.

 

שלבי ביצוע וסיכום:

לאחר בחירה בחברת בניית אתרים, כדאי ליזום פגישה מסודרת בה ניתן להתרשם ממנה באופן ישיר. חברה רצינית תנסה לבוא לקראתכם ולעזור לכם לבחור את האתר שהכי יתאים לכם, תנסה להתאים לכם את אופן התשלום ותהיה קשובה לכם בכל זמן הפגישה. יש לתכנן מראש מהו התוכן שאתם מעוניינים שיהיה באתרכם וכיצד הוא ייראה מבחינת עיצוב לגולשים. יש לחתום על חוזה עבודה מסודר עם החברה בו מפורטים זמן הקמת האתר, תכנים רצויים, בקשות נוספות ומיוחדות, מחיר ואופן ביצוע התשלומים.

בין לקוחותינו

 • דרושים ב- HostSpot

  כחלק מהתרחבות חברת HostSpot אנו מבשרים על גיוס עובדים. לצפייה במשרות שלנו יש לחפש HostSpot באתר הדרושים.

 • קידום אתרים אורגני

  חברת HostSpot מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים לקידום אתר האינטרנט שלכם אל עבר המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, את התוצאות ניתן לראות כבר בשבועות הראשונים באמצעות יותר פניות מלקוחות וחשיפה רבה יותר.

 • בניית אתרים ב HostSpot

  חברת HostSpot מספקת שרותי בניית אתרים מקצועיים באינטרנט, התמקדות במטרותיו של האתר ותכליתו בעת בניית אתר מאפשר עבורנו בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בשילוב הטכנולוגיות האיכותיות ביותר.

 • עיצוב אתרים באינטרנט

  Hosteam מתמחה בבניית עיצובים ייחודיים, מודרניים ומקצועיים לאתרי אינטרנט ובכך לספק להם זהות ומשיכה רבה, העיצובים שלנו מותאמים לסוג האתר ומתחשבים במטרותיו כחלק מעיצוב מקצועי.

 • אחסון אתרים מקצועי

  חברת Hostspot מספקת שרות אחסון אתרים מקצועי בזכות הניסיון הרב בתחום לאורך השנים והתאמת חבילות אחסון לצורכי אתר הלקוח, שימוש בשרתים מתקדמים אשר יספקו לאתרי האינטרנט את הביצועים המקסימליים המצופים מהם.

 • 10% הנחה על כל חבילות האחסון

  HostSpot מורידה לכבוד החג את מחירי חבילות אחסון אתרים ב-10% על כל החבילות עד ל- 01.02.13

 • ברוכים הבאים להוסטספוט - HostSpot אחסון אתרים

  HostSpot הינה חברה מובילה המתמחה בעיקר בתחום שרותי אחסון אתרים באינטרנט אך בין השרותים שלנו גם בניית אתרים דינמיים ומקצועיים, עיצוביות ייחודית, שיווק וקידום אתרים.